Medivia Pharma Boldenone 200 Mg 10 Ml

550 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Açıklama

Boldenone undecylenate, Medivia Pharma Boldenone 200 mg 10 ml hakkında geniş kapsamlı bir inceleme yapacağız. Bu yazıda, Boldenone undecylenate hakkında her şeyi kapsayacağız ve ürün hakkında detaylı bilgi sağlayacağız.

Boldenone undecylenate, testosterone’un yapısal olarak değiştirilmiş bir formudur. Karbon bir ve iki konumuna eklenmiş çift bağda çok küçük bir değişiklik vardır. Bu çift bağ, hormonun androjenikliğini ve östrojenik doğasını büyük ölçüde azaltır. Daha sonra, hormonun vücuda uygulandıktan sonra salınımını kontrol eden çok büyük veya uzun undecylenate esterine bağlanır. Undecylenate esteri, enjekte edilmesinden yaklaşık 3-4 gün sonra boldenone için bir pik salınımına izin verir ve takip eden yaklaşık 21 gün boyunca hormonun yavaş ve sürekli bir şekilde salınmasına izin verir. Östrojenik yan etkiler mümkündür, ancak olasılıklar testosterona kıyasla bireysel lehinedir. Boldenone, testosteron kadar güçlü bir kütleye dönüştürücü değildir, hatta yakından bile değildir, ancak azaltılmış östrojenik aktivite, takviye yoluyla daha temiz kazançlar sağlamasına olanak tanıyacaktır.

Yan Etkiler

Kan Basıncı, Sivilce, Saç Dökülmesi

Medivia Pharma Boldenone Fiyatı Ne Kadar?

Medivia Pharma Boldenone 200 Mg 10 Ml fiyatı:

550 

Kullanım Dozu

Haftalık 400-800 mg enjeksiyon

Boldenone undecylenate, vücut geliştiriciler ve sporcular tarafından yaygın olarak kullanılan bir anabolik steroiddir. Bu ürün, vücut geliştiricilerin daha sert ve daha kaslı bir görünüme sahip olmalarına yardımcı olmak için kullanılır. Ancak, kullanmadan önce yan etkileri ve dozajı hakkında bilgi sahibi olmak önemlidir.

Boldenone undecylenate’nin yarım ömrü 18-21 gündür. Bu, ürünün vücutta ne kadar kaldığını belirler. Bu süre zarfında, özellikle haftalık dozu aştığınızda, yan etkiler meydana gelebilir. Bu yan etkiler arasında kan basıncı artışı, sivilce ve saç dökülmesi bulunur. Bu yan etkiler, her kullanıcının deneyimlediği anlamına gelmez. Bazı kullanıcılar yan etkilere daha duyarlı olabilirler, bu nedenle önceden danışmak önemlidir.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Medivia Pharma

Paketler

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.

0