Anabolik Steroid Satın Al

Orjinal Steroid Tablet Nasıl Sipariş Verilir?

Anabolik Steroid Fiyatları

İstediğim ürün orijinal tablet steroid ve bunu sipariş vermek istiyorum. Hacim kazanmak için sadece yemek yemek yeterli değil. Kas büyümesi için yeterli kalori ve besin tüketimi gerekmektedir. Eğer doğal yollarla spor yapıyorsanız, yetersiz besin alımı kas büyümesini olumsuz etkileyebilir.

Yeterli besin tüketilmediği takdirde vücut, en yüksek kas gelişimini gerçekleştiremez. Ayrıca çok fazla abur cubur tüketmek de vücuda gereksiz yağ ekleyerek kas büyümesini teşvik etmek yerine kilo alma sorunu ortaya çıkarabilir.

WhatsApp ile Sorun

Vücudun kas geliştirme kapasitesi sınırlıdır ve yeni kas oluşturmak için tüketilen protein sentezlenmelidir. Bu sentez kapasitesi doğal testosteron seviyesine bağlıdır. Ne kadar çok yerseniz o kadar büyüyeceğiniz doğru ancak sınırlı bir noktada duracaktır.

Orjinal Steroid Tablet

Bu durumu bir inşaat işçisi örneği ile açıklayabiliriz. Kaslarınızın bir ev olduğunu düşünün ve inşa ederken kullanılan tuğlalar proteinleri sembolize etsin. İşçiler ise protein sentezi sürecindeki faktörleri temsil eder. Yeterli miktarda protein verilmediğinde, kaslar yavaş büyür ve gelişimleri sınırlanır.

Daha fazla protein almak evi daha hızlı inşa edeceği anlamına gelmez, işçilerin kapasitesini aşarsa israf olur. Aynı şekilde işçilere daha fazla maaş vermek de evin daha hızlı inşa edileceği anlamına gelmez, işçilerin fiziksel sınırları olduğu için ekstra ücret onların performansını artırmaz.

WhatsApp ile Bilgi Alın

Kısacası, vücudunuza gereksiz besin veya kalori takviyesi yaparak doğal yollarla elde edemeyeceğiniz sonuçları elde edemezsiniz. Besin ve kalori takviyeleri doyum noktasına ulaşıldığında yağ olarak depolanır. Bu nedenle, ne kadar çok yerseniz, o kadar fazla hacim kazanacağınız doğru olsa da, fazla kilo kas dokusu değil, yağ şeklinde olacaktır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0