Pro-Tech Pharma Dianabol 10 Mg 100 Tablet

400 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Açıklama

Pro-Tech Pharma Dianabol 10 Mg 100 Tablet: Üst Düzey Performans ve Kas Büyümesi

Vücut geliştiriciler ve atletler, en iyi sonuçları elde etmek için en etkili ürünleri ararlar. Pro-Tech Pharma, bu arayışta kaliteli bir seçenek sunan bir şirkettir ve bu yazımızda, onların en popüler ürünlerinden birini ele alacağız: Dianabol 10 mg 100 tablet.

Pro-Tech Pharma Dianabol Fiyatı Ne Kadar?

Pro-Tech Pharma Dianabol 10 Mg 100 Tablet fiyatı:

400 

Anabolik Steroidler: Tanım ve Kullanım

Anabolik steroidler, protein sentezini ve kas hacmini artırarak, güç ve büyümeyi destekleyen maddelerdir. Bu maddeler, vücut geliştiriciler tarafından yıllardır kullanılmaktadır ve sonuçlarından memnun kalınanlar tarafından önerilmektedir. Ancak, FDA tarafından kontrollü maddeler yasası altında yasaklanmıştır ve sağlık sorunlarına yol açabilecekleri düşünüldüğü için yasaklanmıştır.

Pro-Tech Pharma Dianabol: Neden Tercih Edilmeli?

Pro-Tech Pharma Dianabol, FDA tarafından yasaklanmış olsa da, hala vücut geliştiriciler tarafından aranan ve tercih edilen bir anabolik steroidtir. Bu ürün, metandienone adlı bir aktif madde içerir ve androjen reseptörlerine karşı kuvvetli bir şekilde davranır. Bu, kısa sürede kas kütlesini arttırmak için protein sentezi ve glikojen parçalanması yoluyla etkilerini gösterir.

Ayrıca, son ürün olarak östrojen üretir ve bu, su tutma ve kilo artışı gibi etkileri de ortaya çıkarır. Etkili doz, 15-50 mg / gün olup, aktif ömrü 6-8 saattir. Böbreklerden atılır ve idrarda saptama süresi 5-6 haftadır.

Yan Etkiler ve Riskler

Herhangi bir ilaç gibi, Pro-Tech Pharma Dianabol da bazı yan etkilere ve risklere sahiptir. En sık görülen yan etkiler arasında cilt yağlılığı, tüy büyümesi ve kadınlarda virilizasyon bulunur.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Protech Pharma

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.

0