Peptid Sciences IGF-1 DES 1 Mg Flakon + Anti Bakteriyel Su

2.200 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Açıklama

Peptid Sci̇ences IGF-1 DES 1 Mg: Potansiyel Tedavi Yöntemi

İnsülin benzeri büyüme faktörü-1 (IGF-1) gibi proteinler, hücrelerin büyümesi, gelişmesi ve onarımı için önemli rol oynarlar. Ancak, IGF-1’in bir kısaltması olan IGF-1 DES, standart IGF-1’den daha güçlü olduğu gösterilmiştir. Bu nedenle, araştırmacılar, enflamatuvar barsak hastalığı (IBD), otizm ve birçok nörolojik durumun tedavisinde IGF-1 DES’in kullanımını incelemektedir.

IGF-1 DES nedir?

IGF-1 DES, proteindeki N-terminal sonundaki tripeptid Gly-Pro-Glu’nun eksik olduğu IGF-1’in kısaltılmış bir versiyonudur. Aslında, IGF-1’in doğal bir varyantıdır ve insan beyninde, süt verimli ineklerde ve domuz uterus dokularında bulunmuştur. IGF-1 DES, IGF-1 bağlama proteinlerine etkisiz kalmasından dolayı hücre hipertrofisi ve proliferasyonunu daha fazla uyarır ve dolayısıyla daha bioavailable olduğundan daha güçlüdür. Peptidin, anabolik koşullarda (örneğin, kronik hastalık) anabolizi uyarabilmek ve inflamatuvar bağırsak hastalığının tedavisinde kullanılması ilgilidir.

IGF-1 DES ayrıca birçok nörolojik ve nöro-gelişimsel durumun tedavisi konusunda ilgi uyandırmıştır. Otizm ve otizm spektrum bozukluklarını araştıran araştırmacılar, IGF-1 ve benzerlerinin nöronların sinaps sağlığı üzerinde güçlü etkileri olduğunu bulmuştur.

GF-1 DES, aynı zamanda birçok nörolojik ve nörodesenişsel durumun tedavisinde de ilgi çekicidir. Otizm ve otizm spektrum bozukluklarını araştıran araştırmacılar, IGF-1 ve benzerlerinin nöronların sinaps sağlığı üzerinde güçlü etkilerine şahit olmuşlardır. Otizm hayvan modellerinde, IGF-1 DES ve IGF-1 belirtilerin hafifletmesine ve durumun davranışsal yönlerinin gelişmesine yardımcı olmuştur.

IGF-1 DES, IGF-1’den Daha Güçlüdür:

IGF-1 DES, N-terminal ucundan sadece üç amino asit eksiktir, ancak bu küçük değişiklik büyük bir fark yaratır.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Peptide Sciences

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.

0