Medivia Pharma Trenbolone Acetate 100 Mg 10 Ml

630 
wws WhatsApp ile Sipariş

Ürün Bilgisi

Açıklama

Medivia Pharma, yüksek kaliteli ilaç ürünleri sunan güvenilir bir sağlık şirketidir. Bu şirket, insan sağlığı için zararlı olan düşük kaliteli ilaçların satışını yapmaz ve tüm ürünleri kendi web sitesinden doğrulanabilir.

Bu makalede, Medivia Pharma’nın Trenbolone Acetate 100 Mg 10 Ml ürününü ele alacağız. Trenbolone acetate, veteriner hekimler tarafından hayvanlarda kullanılan bir anabolik steroiddir. Kas büyümesi ve iştah artışı gibi çeşitli endikasyonlarda kullanılır.

Trenbolone acetate, rafine edilmemiş bir biçimde kullanılmaz, daha çok trenbolon acetate olarak uygulanır. Bu, etkin yarı ömrünü artırmak için yapılır. Trenbolon, son derece popüler olan steroid nandrolona benzemektedir, çünkü hem 19 hem de steroidler, yani bir testosteron molekülünün 19. konumda yeni bir bileşik vermesi için değiştirilmiştir.

Trenbolon, mükemmel bir kütle ve sertleşme ilacı olup, kazanımların çoğunluğu kas lifidir ve minimum su tutma özelliğine sahiptir. Bu nedenle, kas kütlesini arttırmak isteyenler için ideal bir seçenektir.

Medivia Pharma Trenbolone Acetate Fiyatı Ne Kadar?

Medivia pharma trenbolone acetate 100 mg 10 ml fiyatı:

630 

Yan Etkiler

Trenbolonların kimyasal yapısı, aromatize enzime (östrojene dönüştürme) dirençli olmasını sağlar. Böylece, trenbolonun hiçbir yüzdesi östrojene dönüşmez. Bu özellik, erkeklerdeki meme dokusu büyümesi (jinekomasti, kaltak memeleri) hızlanan yağ artışını, yağ dökülmesinde düşüşü ve su tutma trenbolonunu östrojenik yan etkileri teşvik etmez.

Trenbolonlar, 5-alfa-redüktaz enzimine dirençlidir. Bu enzim trenbolonlarda bazı steroid hormonlarını daha androjenik bir forma indirgemektedir. Ancak, trenbolon 500 androjenik bir orana sahip olduğu için, ters androjenik yan etkilere neden olabilir. Bununla birlikte, bu yan etkiler genellikle dozaj formuna ve kullanılan diğer steroidlere bağlıdır.

Etkin Doz

Trenbolon acetate kullanırken, önerilen etkin dozaj 75-150 mg / 2 gün arasındadır. Dozaj, vücut ağırlığına, cinsiyete, yaşa ve diğer faktörlere göre değişebilir. Bu nedenle, ilacın kullanımı öncesinde bir sağlık uzmanına danışın.

Kargo & Ödeme

Kargo & Ödeme

  1. Ödemeyi banka havalesi ve eft ile yapabilirsiniz.
  2. İstanbul içi özel kurye ile teslimatımız var, ücret alıcıya ait.
  3. Kargo 1500₺ üstü ücretsizdir.
  4. Ürünlerin gönderimi strafor kutu ve buz ile 3 gün soğukluğunu koruyacak şekilde korumalı göndeririz.
  5. Sitemizde satılan tüm ürünler orijinal ve garantilidir.

Marka hakkında

Medivia Pharma

Paketler

Derecelendirme ve İnceleme

Henüz yorum yok.

0