Medivia Pharma Halotestin 10 Mg 100 Comprimidos

 20,15
wws Haz tu pedido vía whatsapp

Información del Producto

Descripción

Medivia Pharma Halotestin 10 Mg 100 Tablet İncelemesi

Halotestin es un esteroide anabólico fabricado por Medivia Pharma. Se presenta en un envase que contiene 100 comprimidos a una dosis de 10 mg. Halotestin se usa para tratar el hipogonadismo masculino, el aplazamiento de la pubertad en los hombres y el cáncer de mama en las mujeres. Este fármaco aumenta el anabolismo proteico y reduce el catabolismo proteico, previene los síntomas de deficiencia o ausencia de testosterona endógena y preserva las características sexuales secundarias.

Medivia Pharma, sağlık sektöründe en iyi ürünler sunmak için çalışan bir şirkettir. Bu nedenle, Medivia Pharma Halotestin, sağlık ve fitness sektöründe kaliteli bir ürün olarak tanınır. Halotestin, güçlü androjenik özelliklere sahip bir anabolik steroidtir ve erkek hipogonadizminin tedavisi, erkeklerdeki pubertenin ertelenmesi ve kadınlarda meme tümörlerinin tedavisi gibi durumlarda kullanılır.

Medivia Pharma Halotestin Fiyatı Ne Kadar?

Medivia Pharma Halotestin 10 Mg 100 Tablet fiyatı:

 20,15

Halotestin Nasıl İşler?

Halotestin, erkek üreme organlarının büyümesini ve gelişimini destekler, ikincil cinsiyet özelliklerini korur ve protein anabolizmasını arttırır. Bu steroid, endojen testosteron eksikliği veya yokluğu semptomları ile ilişkili durumlarda replasman tedavisi yapar. Ergenlik ertelemeleri olan erkekler ve androjenle yanıt veren tekrarlayan meme kanserinin hafifletilmesi gerektiği kadınlarda da kullanılır.

Halotestinin Endikasyonları

Halotestin, erkek hipogonadizmin tedavisinde, erkeklerdeki pubertenin ertelenmesinde ve kadınlarda meme tümörlerinin tedavisinde kullanılır. Bununla birlikte, bu steroidin kullanımı, sağlıklı bir yaşam tarzı ve uygun egzersiz programı ile birleştirildiğinde en iyi sonuçları verir.

Halotestinin Dozajı

Halotestinin etkin dozu, 30 mg – 60 mg / gün arasındadır. Her durum için en iyi doz, kişinin vücut tipine, hedeflerine ve sağlık durumuna göre farklılık gösterir. Bu nedenle, en iyi doz belirlemek için doktorunuza danışmanız önerilir.

Halotestinin Yan Etkileri

Halotestin kullanımının yan etkileri arasında meme kanseri gelişme riskleri, jinekomasti, prostat hiperplazisi nedeniyle idrara çıkma zorluğu, hipertansiyon, yorgunluk görülebilir.

envío y pago

envío y pago

  1. Puede realizar el pago mediante transferencia bancaria y EFT.
  2. Realizamos el envío mediante mensajería privada dentro de Estambul, el coste corre a cargo del comprador.
  3. El envío es gratuito para pedidos superiores a 1500₺.
  4. Enviamos los productos protegidos con una caja de poliestireno y hielo para conservarlos fríos durante 3 días.
  5. Todos los productos vendidos en nuestro sitio son originales y garantizados.

Acerca de la marca

Medivia Pharma

De La Calificación Y Revisión De

Base en 0 Comentarios

Todavía no hay comentarios.

0