Enova Pharma Trembolona Hexa (Parabolan) 100 Mg 5x2Ml Ampolla

 24,80
wws Haz tu pedido vía whatsapp

Información del Producto

Descripción

Enova Pharma Trenbolone Hexa (Parabolan) 100 Mg 5x2Ml Ampul: Detaylı İnceleme

Enova Pharma, sporcuların vücut geliştirme ve definasyon kürlerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir steroid markasıdır. Parabolan, Enova Pharma’nın en popüler ürünlerinden biridir ve trenbolone acetate ile benzerlik gösterir. Ancak, parabolan’ın esteri daha uzundur ve vücutta daha uzun süre kalır.

Enova Pharma, fitness dünyasında en çok aranan ve en iyi kas geliştirme steroidlerinden biri olan Trenbolone Hexa (Parabolan) 100 mg 5x2ml ampulünü sunmaktadır. Bu ürün, güçlü kas yapısı ve iyi bir vücut kompozisyonu elde etmek isteyen sporcu ve fitness meraklıları için idealdir.

Trenbolone Hexa (Parabolan), trenbolone acetate ile benzerlik gösterir, ancak daha uzun esterli olması nedeniyle vücutta daha uzun süre kalır. Bu steroid, güçlü definasyon ve hacim kürlerinde kullanılan en güçlü steroidlerden biridir. Parabolone, aromatize olmaz ve östrojene dönüşmez, bu nedenle yağ oranı hızla azalırken kas yoğunluğu ve hacim artışı daha hızlı olur.

Enova Pharma Trenbolone Hexa Fiyatı Ne Kadar?

Enova Pharma Trenbolone Hexa (Parabolan) 100 Mg 5x2Ml Ampul  fiyatı:

 24,80

Parabolan: En Güçlü Steroidlerden Biri

Parabolan, steroid grupları arasında en güçlü olanlarından biridir. Sporcular tarafından hem definasyon hem de hacim kürlerinde kullanılabilir ve östrojen dönüşmez çünkü parabolan aromatize olmaz. Kullanımı sırasında yağ oranı hızla azalırken, kas yoğunluğu ve hacim artışı daha hızlı olur. Parabolan’ın yarılama ömrü 6 gündür ve bu nedenle haftada bir kez enjeksiyon yapılması önerilir.

Parabolan Kullanımı ve Dozajlaması

Yeni başlayan sporcular için haftalık 76.5mg ile 153mg arasında kullanım önerilir. İleri seviye sporcular için ise haftalık 153mg ile 306mg arasında kullanım önerilir. Ancak, dozajlamayı belirlemek için mutlaka bir uzmana danışılması önerilir çünkü her vücut farklıdır ve farklı dozların gerekli olabilmesi mümkündür.

Efectos secundarios del parabolano

Parabolan kullanımı sırasında bazı yan etkiler görülebilir. Bunlar arasında:

  • Acné
  • Öksürük
  • Uyku sorunu
  • Yorgunluk hissi
  • Terleme

Bu yan etkilerin hepsi vücutlar arasında farklılık gösterir ve bazı kişilerde hiç görülmeyebilir. Ancak, herhangi bir yan etki görüldüğü takdirde mutlaka bir uzmana danışılması önerilir.

envío y pago

envío y pago

  1. Puede realizar el pago mediante transferencia bancaria y EFT.
  2. Realizamos el envío mediante mensajería privada dentro de Estambul, el coste corre a cargo del comprador.
  3. El envío es gratuito para pedidos superiores a 1500₺.
  4. Enviamos los productos protegidos con una caja de poliestireno y hielo para conservarlos fríos durante 3 días.
  5. Todos los productos vendidos en nuestro sitio son originales y garantizados.

De La Calificación Y Revisión De

Base en 0 Comentarios

Todavía no hay comentarios.

0