Enova Pharma Strombafort (Winstroll) 10mg 100 Comprimidos

 16,74
wws Haz tu pedido vía whatsapp

Información del Producto

Descripción

Anabolik Steroidlerin Etkileri

Enova Pharma es una empresa que ofrece esteroides anabólicos sintéticos para fines de culturismo. Uno de ellos es Strombafort (Winstroll) 10 mg 100 comprimidos. Strombafort contiene estanozolol derivado de la testosterona y está aprobado para uso humano por la FDA.

  1. Strombafort Nedir ve Neden Kullanılır? Strombafort, vücut geliştirme ve güçlendirme amaçları için kullanılan bir anabolik steroiddir. Stanozolol, oral biyoyararlanımı yüksek olduğu için tablet formunda sunulur ve karaciğer tarafından metabolize edilir. Strombafort, büyük anabolik etkisi nedeniyle kadın vücut geliştiricileri tarafından popülerdir; ancak virilizasyon ve maskülinizasyon en sık görülen yan etkilerdir. Ayrıca, stanozolol, vücut geliştiriciler için zayıf vücut kütlesi tutma eğiliminde olduğundan tercih edilir.
  2. Strombafortun Etkileri Nelerdir? Strombafort, anabolik etkileri nedeniyle vücut geliştirme ve güçlendirme amaçları için kullanılır. Stanozolol, insan anemisinde ve kalıtsal anjioödem tedavisinde hekimler arasında popülerdir ve hayvanlarda vücut kitlesi ve iştahı artırmak için kullanılır. At yarışında yarış hazırlığında bir metabolik eksipiyan olarak kullanılır.
  3. Strombafortun Dozajı Nasıl Olmalıdır? Strombafortun etkin dozu, 10-30 mg / gün arasındadır. Optimum sonuç için 50 mg / gün tavsiye edilir.
  4. Strombafortun Yan Etkileri Nelerdir? Strombafortun yan etkileri, düzenli dozlar almaya devam ettikleri sürece geçicidir ve vücut kütlesi almayı bıraktığınızda hızla azalır.

Enova Pharma ürünlerini doğrulamak için, kendi websitesindeki “Enova Pharma CHECK KONTROL” butonunu kullanabilirsiniz.

Enova Pharma Winstroll Fiyatı Ne Kadar?

Enova Pharma Strombafort (Winstroll) 10mg 100 Tablet fiyatı:

 16,74

Dozajı

10-30 mg / gün. Her tablette 10 mg aktif madde bulunmaktadır.

Indicaciones

Stanozolol, FDA tarafından onaylanmış sentetik bir anabolik steroiddir. Testosterondan türetilmiştir ve oral yolla kullanılması daha yüksek biyoyararlanıma sahiptir. Tabletleştirilmesinin nedeni, karaciğerde metabolize edilmesi ve hayatta kalmasıdır. Stanozolol, östrojen üretmez ve anabolik etkileri nedeniyle kadın vücut geliştiricileri arasında popülerdir. Virilizasyon ve maskülinizasyon yan etkileri sık görülür. Stanozolol, IAAF ve diğer birçok spor organizasyonu tarafından spor etkinliklerinde yasaklanmıştır. Stanozolol, herhangi bir su tutma veya kilo kaybı olmadan zayıf vücut kütlesini koruyan anabolik etkileri nedeniyle vücut geliştiriciler tarafından tercih edilir. Ancak, stanozololun yağ yakıcı bir ilaç olduğuna dair destekleyici kanıtlar azdır. Erkek vücutlarını güçlendirmek için vücut geliştirme uzmanları tarafından anabolik etkiler için kullanılır. Klinik olarak, insan anemisinde ve kalıtsal anjioödem tedavisinde oldukça başarılı olarak kullanılır. Veterinerlikte ise zayıf hayvanların vücut kitlesinin artması için kullanılmıştır. En etkili sonuçlar için, günde 10-25 mg arasında bir doz ve maksimum etki için 50 mg/gün önerilir.

Efectos secundarios

Yan etkiler geçicidir ve dozlarını düzenli olarak almaya devam edilmesi halinde son bulurlar. Dozların kesilmesi durumunda hızla azalırlar. Stanozololün olasak yan etkileri arasında uykusuzluk, depresyon, şiddetli sarılık, mide bulantısı ve kusma görülebilir.

envío y pago

envío y pago

  1. Puede realizar el pago mediante transferencia bancaria y EFT.
  2. Realizamos el envío mediante mensajería privada dentro de Estambul, el coste corre a cargo del comprador.
  3. El envío es gratuito para pedidos superiores a 1500₺.
  4. Enviamos los productos protegidos con una caja de poliestireno y hielo para conservarlos fríos durante 3 días.
  5. Todos los productos vendidos en nuestro sitio son originales y garantizados.

Acerca de la marca

Enova Pharma

De La Calificación Y Revisión De

Base en 0 Comentarios

Todavía no hay comentarios.

0